Versiondog 7.5.1 – Uživatelská příručka verze 2

Pro verzi Versiondog 7.5.1 byla vypracována nová uživatelská příručka, která obsahuje popis funkčností a principů práce se softwarem Versiondog. Popisuje jednotlivé kroky a operace tak, aby mohl uživatel se softwarem Versiondog plnohodnotně pracovat. Součástí příručky je i popis jednotlivých konfiguračních modulů administrativního nástroje Admin klient.
První část příručky je rovněž věnována vysvětlení používaných pojmů.

Více informací k dispozici ZDE.

Nová verze 7.5

Při vývoji nové verze Versiondog 7.5, která byla uvolněna v listopadu 2019, byl kladen důraz zejména na podněty ze strany uživatelů. Tato verze tedy přinesla některé požadované funkce (doplněné na žádost uživatelů):
– možnost vytvoření verze ze zálohy,
– konfigurace emailu v případě automatických záloh,
– automatické odhlašování z Admin klienta.
Více informací k dispozici ZDE.

 

Podporovaná zařízení 7.5

S každou novou verzí Versiondog zpravidla přináší podporu i pro nové typy zařízení. Díky tomu je škála podporovaných zařízení již značně široká.

Přehled podporovaných zařízení k dispozici ZDE.

Auvesy Image Service

Zásadní novinkou v rámci verze 7.0 je integrované řešení pro vytváření image, které využívá technologie Drive Snapshot. Po aktualizaci na verzi 7.0 je možné si po dobu 2 měsíců tuto funkčnost vyzkoušet. Dokument, kde je tato nová funkčnost včetně konfigurace popsána, k dispozici ZDE.

Nová verze 7.0

Při vývoji verze 7.0, která byla uvolněna v pololetí roku 2019, byl kladen důraz zejména na možnosti vytváření image prostřednictvím Versiondog. Byl jednak integrován vlastní nástroj AUVESY Image Service a doplněna podpora pro Acronis. Zároveň však došlo k implementaci nových funkčností.

Více informací k dispozici ZDE

Siemens Tia Portal

Od verze 6.5.2 byla významně rozšířena podpora pro vykonávání automatických záloh pro PLC programovaná v Siemens TIA Portal.

Více informací k dispozici ZDE.

Nová verze 6.0

V pololetí roku 2018 byla uvolněna nová verze 6.0, která přinesla zejména rozšířené přístupy k reportům, které Versiondog poskytuje. Do webového rozhraní byly přidány nové funkčnosti a zároveň je nově dostupná Versiondog aplikace na mobilní zařízení.

Více informací k dispozici ZDE.

Nová verze 5.5

V měsíci únoru 2018 byla uvolněna nová verze systému Versiondog 5.5, konkrétně se jedná o verzi 5.5.0.33877.

Tato verze přinesla nejen podporu pro nové typy zařízení (Smart Compare) a nové komunikační moduly (např. FactoryTalk View, Sinamics …), ale i nové funkčnosti. Podrobnější informace naleznete zde.

Společnost AUVESY slaví 10 let

V srpnu 2017 uplynulo 10 let od založení společnosti AUVESY, která je tvůrcem softwarového systému versiondog. Více informací naleznete zde.

Nová verze 5.0

Dle očekávání byla v pololetí roku 2017 uvolněna nová verze systému Versiondog 5.0, konkrétně se jedná o verzi 5.0.0.31159.

Tato verze přinesla nejen podporu pro nové typy zařízení (Smart Compare) a nové komunikační moduly (např. pro roboty KUKA, Wonderware System Platform …), ale i nové funkčnosti. Podrobnější informace naleznete zde.