Versiondog na SPS Connect, digitální platformě veletrhu SPS 2020 v Norimberku.

SPS Connect, virtuální digitální platforma veletrhu SPS – Smart Production Solutions, je místem setkání digitálních řešení pro mezinárodní automatizační průmysl. Po zrušení tradičního podzimního automatizačního SPS 2020 v Norimberku kvůli COVID pandemii, poskytuje SPS Connect prostor pro profesionální výměnu informací pro automatizační průmysl.

SPS Connect se bude konat ONLINE od 24. do 26. 11. 2020.

Jedním z aktivním účastníků SPS Connect bude i společnost AUVESY GmbH, výrobce unikátního softwaru Versiondog pro správu, kontrolu a zálohování programů v průmyslovém prostředí.

Na SPS Connect získáte nejen nejnovější informace přímo od zástupců společnosti AUVESY. Můžete se těšit rovněž na příspěvky od AUVESY uživatelů – např. renomované firmy CERN (the European Council for Nuclear Research) nebo Slovenian Steel Group (SIJ) – s jejich praktickými zkušenosti a přínosy při nasazení softwaru Versiondog.

Přehled příspěvků od AUVESY

 • Nejlepší novinky z Versiondogu
  Proč se vyplatí investovat do nových updatů, i když vaše „stará“ verze Versiondog se může zdát stále dostačující? V této prezentaci získáte nejen přehled nových funkčností implementovaných v několika posledních verzích, ale i informace o tom, co se chystá v dalších verzích!
 • Zálohování největšího stroje na světě – společná prezentace s CERN
  Když se má řešit monitorování a zálohování průmyslových automatů pro obrovský urychlovač částic, tak CERN vkládá důvěru do systému Versiondog.
 • Správa automatizačních zařízení jako součást vaší strategie pro digitalizaci – společná prezentace se Slovenian Steel Group
  Případová studie Slovenian Steel Group (SIJ): Digitalizace svého výrobního prostředí má pro SIJ strategickou hodnotu. Za účelem dosažení svých cílů v digitalizaci používají v SIJ také software Versiondog.
 • Jak zjednodušit průmyslovou automatizaci
  COVID-19 nás upozornil jednak na přínos, ale i nezbytnost digitalizace! I v automatizované výrobě je však nutné učinit jisté kroky. V této prezentaci zjistíte, jak vám může Versiondog za současných okolností pomoci zjednodušit průmyslovou automatizaci.
 • Library management pro STEP7, RSLogix a TIA Portal
  Víte, jak můžete efektivně spravovat a monitorovat programovací bloky v Siemens S7, RSLogix 5000 nebo TIA Portal? Nechte nás vám ukázat výhody používání Versiondog Library Managementu pomocí praktických ukázek.

Přesné časy jednotlivých příspěvků od AUVESY jsou uvedeny u registrací na tyto příspěvky –> viz odkaz níže.


Na požadované příspěvky je potřeba se zaregistrovat.
Pro účast ZDARMA použijte prosím kupon od AUVESY: SPS2XCNAUV

Registrace ZDE

Těšíme se na Vaši účast.